Úvod> Služby> Autohifi

Autohifi

Pro kvalitní ozvučení automobilu je klíčovým faktorem správný výběr komponentů s přihlédnutím k hudbě, které zákazník dává přednost, a také jím určené cenové rozpětí. Dobře ozvučit interiér automobilu je poměrně náročné, protože do kabiny proniká zvenčí zvuk motoru, hluk kol a další rušivé vjemy. Každý automobil se navíc vyznačuje osobitými rysy, které je potřeba zohlednit při výběru a montáži prvků tak, aby vynikly výhody daného typu vozidla a nepříznivé rysy byly maximálně potlačeny.

Většinou se jedná o přemístění výškového reproduktoru pro zkvalitnění zvuku a zlepšení prostorového vnímání hudby. Pro upevnění reproduktorů na daná místa si vyrábíme přechodky z MDF desek různých tlouštěk. Jiným zásadním činitelem ovlivňujícím celkovou kvalitu zvuk je správný výběr kabeláže, a to jak kabelů napájecích, tak signálových a reproduktorových. V hifi zástavbě má své důležité místo také kondenzátor ( kapacitor), vykrývající proudové nárazy.

Výběr reproduktorů a zesilovačů nabízí další nepřeberné možnosti kombinací a variací. Je to vlastně jakási moderní alchymie, kdy perfektní zvuk je mixem bohatých zkušeností, osobního přístupu a správně zvoleného přístrojového vybavení.

Webové stránky vytvořil Acceler