Úvod> Služby> Multimédia

Multimédia

Pokročilé hifi systémy umožňují ve stále větší míře vybavení automobilů nejen funkčním základem jako jsou CD přehrávače a navigace, ale i dalšími přístroji pro zábavu cestujících a pro zpříjemnění dlouhých cest autem.

Nabídka volitelných rozšíření systémů je velmi pestrá a vyberou si jak zákazníci, kteří svá vozidle využívají jako rozšíření své kanceláře, tak rodiny cestující s jedním či více potomky. Záleží opravdu pouze jen na vašich představách a částce, kterou chcete investovat.

Základem jsou multimediální jednotky instalované v palubní desce vozu a monitory pro zadní část vozu, buď řešené formou vyklápěcí obrazovky ve střeše (nyní dostupné i v HD kvalitě obrazu a velikostech 10", 15" a 17" palců) nebo jednotlivých displejů zabudovaných v hlavových opěrkách předních sedadel. 

A co všechno můžete ve svém autě využívat?  V systému může být nainstalován digitální televizní přijímač,  přehrát si můžete filmy i své zážitky z dovolené (pokud k němu připojíte svou videokameru). Problémem není ani případné připojení pro Playstation nebo populární iPod. Je rovněž možné přehrávát  nahrávky z vašeho chytrého telefonu s použitím WiFi připojení.

Zpětná kamera pro couvání vám může usnadnit parkování.

Webové stránky vytvořil Acceler